Garanti & İade

GARANTİ KOŞULLARI

Garanti süreleri ve koşulları ile ilgili aşağıda yer alan bilgiler kılavuz özelliği taşımakta olup, değişiklik gösterebilir.

Garanti süresi ürünün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar. Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla; bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanması durumunda tüketicinin seçimlilik hakları oluşur.

Tüketicinin ürünü kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez.

Ürününüzün garanti belgesi, faturasının fotokopisi ile model ve seri numarasını belirterek daha kısa sürede yardım alabilirsiniz.

Ek garanti talepleriniz için Asır Güvenlik İle  irtibata geçebilirsiniz.

Tüketici Hakları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız : www.sanayi.gov.tr

İADE VE İPTAL

Sitemizden sipariş edeceğiniz ürünleri, teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde, hiç bir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın almaktan vazgeçebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin, gıda kategorisinde ambalajlarının açılmamış, makine Kategorisindeki ürünlerin orijinal kutuları ile iade edilmesi gerekmektedir. Satın almaktan vazgeçme kararınızı tarafımıza bildirmenizi takiben söz konusu ürün veya ürünler, tarafınıza herhangi bir ücret tahakkuk ettirilmeden,  iade edilebilecektirİade alınan ürün için ödemiş olduğunuz bedel, 3 iş günü içinde, ödemeyi yapmış olduğunuz yöntem doğrultusunda (kredi kartınıza iade veya banka hesabınıza EFT/Havale) tarafınıza iade edilecektir.

WhatsApp WHATSAPP DESTEK